شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

وضعیت
تعداد کتاب ها
زبان رابط کاربر
نسخه نرم‌افزار
حجم نرم‌افزار
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 36 آیتم
 • نرم افزار مکنون
  39,000 تومان موجود
  نرم افزار سه دوره ترتیل خوانی قرآن کریم(حصری، منشاوی، منصوری)، قرائت مجلسی اساتید برجسته با ترجمه گویای قرآن، به همراه نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و منتخب ادعیه. همچنین شامل آموزش روخوانی، تجوید و فصیح خوانی قرآن کریم برای کودکان.
 • نرم افزار آموزش قرآن کریم ویژه...
  35,000 تومان موجود
  آموزش روانخوانی، فصیح خوانی و تجوید، صفات اصلی و فرعی، روش های قرائت قرآن، الفبای زبان قرآنی،نحوه صحیح اداء حرکات کوتاه در زبان عربی، حروف مقطعه قرآن، احکام نون ساکنه و تنوین.
 • نرم افزار تلاوت ترتیل قرآن کریم...
  25,000 تومان موجود
  بیش از 170 دقیقه صوت در چهل و سه زیبا از قاری نوجوان یوسف کالو علی به صورت MP3. از جمله قطعات طلایی موجود در این لوح فشرده میتوان به قطعات: الرحمن، یاسین، حمد، ص و نباء اشاره کرد.
 • نرم افزار طوبی 2
  25,000 تومان موجود
  دربر گیرنده ادعیه، مناجات و زیارات؛ بیش از 75قطعه(mp3)، ادعیه (کمیل، توسل، عهد، عرفه و دعای روزهای هفته)، زیارات (عاشورا، امیرالمومنین، فاطمه زهرا، آل یاسین و جامعه کبیر)، شهر الله (افتتاح، ابوحمزه، جوشن کبیر، مجیر، سحر و دعای روزهای ماه مبارک رمضان)، مناجات(شعبانیه، حدیث کسا، امیرالمومنین و مراسم احیا) و شامل تعدادی از سوره های قرآن.
 • نرم افزار گلستان خانواده
  95,000 تومان موجود
  مجموعه 9 نرم افزار در یک بسته بندی متشکل از نرم افزارهای: سلسبیل، انقلاب ایمان، مرگ حیات جاودان، عفیفه، کبوترهای پیکرسوخته، آفتاب مهربانی، مادر بهشتی، مهدی موعود و کودکانه، در موضوعات قرآن، دفاع مقدس، امام خمینی(ره)، مهدویت، خانواده،‌ کودکان، حجاب، آخرت و انقلاب.
 • نرم افزار آموزش قرآن کریم
  35,000 تومان موجود
  نرم افزار آموزش قرآن کریم،شامل 2DVD برای نوجوانان طراحی شده است و به آنان روانخوانی، فصیح خوانی و تجوید قرآن را می آموزد.
 • نرم افزار جنات
  39,000 تومان موجود
  این مجموعه شامل انواع ترتیل ها،تلاوت های مجلسی و آموزش های متعددی چون: روخوانی، تجوید، حفظ است و امکاناتی چون: کتابخانه، فرهنگ، دانستنی های قرآنی، فضائل قرآن، احکام قرآن، آداب قرآن، داستان های قرآن، نگارخانه، پخش اذان و تواشیح، سرگرمی را شامل میشود.
 • نرم افزار دانشنامه قرآنی سلسبیل
  39,000 تومان موجود
  نرم افزار جامع قرآنی سلسبیل شامل متن کامل قرآن کریم با خط عثمان طه است. این مجموعه شامل دو ترتیل کام قرآن به همراه ترجمه گویاست. این اثر همچنین شامل صرف و نحو آیات و ریشه یابی کلمات و آموزش های متعدد است.
 • نرم افزار معارف دانشگاه 1
  15,000 تومان موجود
  متن ۷ عنوان کتاب از دروس اصلی «آشنایی با منابع اسلامی»، ارائه ۴۷۱ عنوان در ۱۱۶۶ جلد از کتاب های مفید و مرتبط با دروس اصلی، ۴۹۳ جلد منبع و کتاب مرتبط، به زبان فارسی، مانند: واژه های نور، هدایت در قرآن، و ...متن ۷ عنوان کتاب از دروس اصلی «آشنایی با منابع اسلامی» شامل: – تفسیر قرآن کریم – تفسیر موضوعی قرآن – تفسیر موضوعی نهج البلاغه و ... ارائه ۴۷۱ عنوان...
 • نرم افزار مجموعه آثار آیت‌الله...
  15,000 تومان موجود
  30عنوان کتاب خواندنی ازآثار آیت الله محمدهادی معرفت به زبان فارسی وعربی عرضه میگردد 
 • نرم افزار کتابخانه احادیث تفسیری
  20,000 تومان موجود
  متن کامل ۱۴۲ عنوان کتاب در ۶۸۰ جلد به زبان فارسی و عربی، در موضوعاتی مانند: اخلاق روایی، تفسیر روایی، حدیث، دعا، زیارت، سیره و فضایل اهل البیت علیهم السلام ، و فقه روایی، متن ۱۰ دوره لغت نامه قرآنی و عمومی به زبان عربی و فارسی در ۶۲ جلد و ...عرضه میگردد
 • نرم افزار مجموعه آثار حجت...
  15,000 تومان موجود
   175 عنوان، از آثار حجت الاسلام والمسلمین علی صدرایی خویی، شامل: 37 کتاب در 87 مجلد، 22 رساله و 116 مقاله درباره معرفی 894 نسخه خطیِ ترجمه فارسی قرآن کریم .  11400 کتاب در موضوعات اسلامی و6285 کتاب در موضوع حدیث و علوم حدیث شیعه .
نمایش 1 - 12 از 36 آیتم

قرآن و علوم قرآن 

نرم‌افزارهای قرآن و علوم قرآن ما شامل منابعی گسترده و عظیم است که مخاطبان قرآن دوست و قرآن پژوه را به سمت علوم و معارف قرآنی هدایت می‌کند. در این بخش نه تنها به نرم‌افزارهای عمومی قرآنی دست‌رسی پیدا می‌کنید بلکه می‌توانید از نرم‌افزارهای تخصصی تر نیز بهره ببرید. این نرم‌افزارها حاصل زحمات پژوهشگران بزرگ قرآنی، مهندسان متعهد و مؤسساتی است که مخلص...

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!