شرکت در پویش یک خشت در بهشت

شناسنامه شهید محسن حججی

یاران همرا ! سلام 

این کتاب شما را با برخی از آداب اخلاقی، معنوی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهید محسن حججی آشنا می کند . امیدواریم با یک ارتباط عاطفی ، حضور شهید را در تمامی مراحل زندگی در کنار خود احساس کنید و از آن عزیز در امور مادی و معنوی بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر از راه های دیگر در شناخت این شهید بزرگوار تلاش نمایید ودر پیمان رفاقت با ایشان وفادرا بمانید .

جزییات بیشتر

4,000 تومان

- +

30424499

ساخت ایران

(5/5)
1 امتیازات - 1 نظرات
10 امتیاز با خرید این کالا
 
بررسی تخصصی

به نام او که در باره دوستی با شهدا ( در سوره نساء ) می فرماید : حسن اولئک رفیقا؛این ها رفیق های خوبی هستند. در سوره (آل عمران) نیز فرمودند : زنده اند، از آن ها کار بر می آید؛ چون عند ربهم یرزقون اند و آرام بخش اند.   این کتاب شما را با برخی از آداب اخلاقی، معنوی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهید محسن حججی آشنا می کند . امیدواریم با یک ارتباط عاطفی ، حضور شهید را در تمامی مراحل زندگی در کنار خود احساس کنید و از آن عزیز در امور مادی و معنوی بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر از راه های دیگر در شناخت این شهید بزرگوار تلاش نمایید ودر پیمان رفاقت با ایشان وفادرا بمانید .

در شناسنامه با هم می خوانیم :

روز شمار زندگی شهید- سیره و سبک زندگی شهید- نماز - دعا - صلوات - کار فرهنگی - محرم و صفر - زیارت حضرت معصومه - سربند حضرت زهرا - پیاده روی کربلا- ستاره و درجه - عقد اخوت - اگر نمی رفتیم - فرمانده دبابه - محسن از زبان مادر - تقصیر خودش بود - فرازی از وصیت نامه شهید

 
جزئیات فنی
سایزنیم جیبی
نویسندهمحمد حسین قاسمی
انتشاراتکتابک
شابک978-600-7362-65-5
شمارگان5000
قیمت40000
موضوعشهیدان
شماره کتاب شناسی ملی5506319
 
گارانتی محصولات و اطمینان شما

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

تلفن ثابت : 02591002425 شنبه تا پنج شنبه از 9 الی 17 پاسخگوی شما هستیم

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

 
آموزش خرید محصول
امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .
 
نظرات (1)
توسط (شناسنامه شهید محسن حججی) :
(5/5

خریدار این شناسنامه

سلام
واقعا چقدر عالی کار شده فکر نمیکردم این محتوای به این خوی داره خیلی خلاصه وار گفته شده که این شهید زندگیش چی بوده و واقعا لفظ شناسنامه لفظ درستی هست برا انتخاب برای این محصول ...

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

قطعۀ گمشده زندگی امروز!