کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

شناسنامه شهید محسن حججی

227935

یاران همرا ! سلام  این کتاب شما را با برخی از آداب اخلاقی، معنوی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهید محسن حججی آشنا می کند . امیدواریم با یک ارتباط عاطفی ، حضور شهید را در تمامی مراحل زندگی در کنار خود احساس کنید و از آن عزیز در امور مادی و معنوی بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر از راه های دیگر در شناخت این شهید بزرگوار تلاش نمایید ودر پیمان رفاقت با ایشان وفادرا بمانید .
موجود
40,000 ریال

به نام او که در باره دوستی با شهدا ( در سوره نساء ) می فرماید : حسن اولئک رفیقا؛این ها رفیق های خوبی هستند. در سوره (آل عمران) نیز فرمودند : زنده اند، از آن ها کار بر می آید؛ چون عند ربهم یرزقون اند و آرام بخش اند.   این کتاب شما را با برخی از آداب اخلاقی، معنوی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهید محسن حججی آشنا می کند . امیدواریم با یک ارتباط عاطفی ، حضور شهید را در تمامی مراحل زندگی در کنار خود احساس کنید و از آن عزیز در امور مادی و معنوی بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر از راه های دیگر در شناخت این شهید بزرگوار تلاش نمایید ودر پیمان رفاقت با ایشان وفادرا بمانید .

در شناسنامه با هم می خوانیم :

روز شمار زندگی شهید- سیره و سبک زندگی شهید- نماز - دعا - صلوات - کار فرهنگی - محرم و صفر - زیارت حضرت معصومه - سربند حضرت زهرا - پیاده روی کربلا- ستاره و درجه - عقد اخوت - اگر نمی رفتیم - فرمانده دبابه - محسن از زبان مادر - تقصیر خودش بود - فرازی از وصیت نامه شهید

سایز : نیم جیبی
نویسنده : محمد حسین قاسمی
انتشارات : کتابک
شابک : 978-600-7362-65-5
شمارگان : 5000
قیمت : 40000
موضوع : شهیدان
شماره کتاب شناسی ملی : 5506319
توسط (شناسنامه شهید محسن حججی) :
(5/5

خریدار این شناسنامه

سلام
واقعا چقدر عالی کار شده فکر نمیکردم این محتوای به این خوی داره خیلی خلاصه وار گفته شده که این شهید زندگیش چی بوده و واقعا لفظ شناسنامه لفظ درستی هست برا انتخاب برای این محصول ...

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .