کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

شناسنامه اهل بیت النبوه حضرت علی

227931

یاران همراه ! سلام مجموعه شناسنامه اهل بیت علیهم السلام را برای اشنایی شما با ویژگی ها و سیره ی آن بزرگواران اماده نمودیم تا شاید با این شناخت اندک محبتشان در قلبمان بیشتر از پیش شده و زندگیمان با الهام از گفتار و رفتارشان رنگ و بوی خدایی بگیرد . دفتر دوم : حضرت علی علیه السلام 
موجود
40,000 ریال
تخفیف 10% درصد
36,000 ریال

خدای مهربان را سپاس می گویم که از کودکی مهر پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم و اهل بیت گرانقدرش را در دل هایمان جای داد . به خود می بالیم در کشوری زندگی می کنیم که جای جای آن عطر آگین از یاد و نام خاندان عصمت و طهارت است .  مجموعه شناسنامه اهل بیت علیهم السلام را برای اشنایی شما با ویژگی ها و سیره ی آن بزرگواران اماده نمودیم تا شاید با این شناخت اندک محبتشان در قلبمان بیشتر از پیش شده و زندگیمان با الهام از گفتار و رفتارشان رنگ و بوی خدایی بگیرد . آرزو مندیم که روح و جانمان از عطر ولایت تا ابد معطر بماند و چشمان منتظرمان به جمال نورانی حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف منور گردد.

در شناسنامه با هم می خوانیم :

دوران زندگی در یک نگاه - ولادت و کودکی- امام علی یعنی- عید غدیر خم- اولین ها -امام علی و قرآن - نهج البلاغه - الغدیر - سایر دانستنی ها - جنگ ها - شهادت.

سایز : نیم جیبی
نویسنده : محمد حسین قاسمی
انتشارات : کتابک
شابک : 978-600-7362-76-1
شمارگان : 2500
قیمت : 40000
موضوع : اهل بیت
شماره کتاب شناسی ملی : 5548915

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .