جدید

جعبه بازی الفبازی

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • تحویل با پست

  تحویل با پست

 • با اطمینان خرید کنید

  با اطمینان خرید کنید

دوستان همراه!سلام

مجموعه حاضر آموزش اعداد و حروف الفبا به همراه شعر ورنگ آمیزی همراه باسی دی آموزشی وفلش کارت میباشد .

جذاب ترین وکارآمدترین بسته ی آموزش حروف الفبا واعداد

ویژه نوآموزان آمادگی وپیش دبستانی ,دانش آموزان پایه اول ودوم ابتدایی (گروه سنی 3تا8سال )

لوح فشرده بازی رایانه ای "الفبازی "مشتمل بر 44مرحله بازی آموزشی ,همراه با داستان های جذاب و دوست داشتنی

4جلد کتاب آموزشی ,بااشعار زیباورنگ آمیزی

72فلش کارت آموزشی حاوی 216واژه ,جهت گسترش دایره واژگان کودک ودرک وشناخت عمیق تر وی از محیط اطراف

320,000 ریال

موجود است

سبک کودکانه
قابل شستشو خیر
ساخت کشور ایران
برند نگاران قلم
گارانتی دارد
بسته بندی سلفون
انتشارات نگاران قلم -محصولات فرهنگی شریعتی -استودیوی جادوی هنر
موضوع محصولات کودکانه

لوح فشرده الفبازی

لوح فشرده "الفبازی "شامل 44مرحله بازی جذاب ودوست داشتنی است که هریک داستانی متفاوت رابرای کودک بیان می کند ."سینا"و"سارا"در انجام مراحل بازی کودک شمارابه خوبی راهنمایی می کنند .مباحث آموزشی در لایه های پنهان بازی گنجانده شده,به طوری که کودک ضمن انجام بازی ,مطالب آموزشی رابه آسانی فرامی زگیرد . علاوه بر آن درپایان هر مرحله ,مجددا آن مطالب به طور مستقیم از زبان سینا وسارا ,بیان وجمع بندی خواهد شد ,تا امر آموزش به درستی ودر قالبی جذاب وکامل صورت گیرد . در چیدمان مراحل ,به اصل "تکرار "توجه ویژه ای شده است و کودک حین انجام مراحل بازی مرتبط با آموزش اعداد ,حروفی را که بیشتر آموخته بود,تکرار خواهد کرد .حروف الفبا واعداد د,هنگام بازی به صورت ناخودآگاه به کودک دلبند شما آموزش داده می شود .

فلش کارت

در این بسته 72 فلش کارت آموزشی وجود دارد که کودک به کمک آنها حروف الفبا را آموزش دیده وتمرین می کند ,هرفلش کارت شامل 3 تصویر وشکل صحیح املای کلمه به همراه اشکال حروف الفبا می باشد . تمرین وبازی با فلش کارت ها علاوه بر آنکه در آموزش حروف الفبا بسیار موثر می شود کودک شما با واژه ی بیشتری آشنا شده ودرک بهتری از محیط اطراف خود داشته باشد .

کتاب شعر ورنگ آمیزی

در بسته الفبازی ,سه جلد کتاب آموزشی ,جهت آموختن حروف الفبای فارسی ویک جلد کتاب جهت آموزش اعداد قرار داده شده است .کتاب ها شامل شعر و رنگ آمیزی وتصاویری زیبا وجذاب برای کودکان می باشند .علاوه بر آن ,در صورت صلاحدید مربی آموزشی ,در پایان هر صفحه تمرین نگارش جهت دست ورزی ,توسط کودک انجام خواهد گرفت .شایان ذکراست ,قلم نگارش استفاده شده ,منطبق با قلم خوش نویسی کتاب های درسی انتخاب شده است .

این مجموعه از مرکزپخش محصولات فرهنگی نوین آموزومجری طرح استودیوی جادوی هنر,انتشارات نگاران قلم ,محصولات فرهنگی شریعتی می باشد .

                        

                         

 • گارانتی محصولات و اطمینان به شما

  اطمینان به شما از خرید :

  فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

  محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 5 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

  و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

         

  هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*