شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 27 آیتم
 • جعبه مهمات تزئینی
  47,000 تومان موجود
  جعبه ای زیبا و دوست داشتنی به شکل جعبه مهمات جنگی در ابعاد 24 در 14 در ارتفاع 9 سانتی متر از جنس چوب، که مناسب برای خورده وسایل کاربردی شماست و می‌توانید از آن برای مصارف شخصیتان استفاده کنید. این محصول فضای زیادی از کمد یا روی میز را اشغال نمی‌کند اما فضای مناسبی را در اختیار خورده وسایل یک خانم یا یک آقا قرار می‌دهد. 
 • مین منور
  9,500 تومان موجود
  ماکت مین منور از جنس پلاستیک بوده و همه اجزای آن قابل باز و بسته شدن است. همچنین این محصول را می‌توانید برای دکور مراسمات یادواره ی شهدا، هفته بسیج یا دفاع مقدس استفاده نمایید. ابعاد این ماکت 5 در 22 سانتی متر می‌باشد.
 • قمقمه نظامی پلاستیکی
  48,000 تومان موجود
  قمقمه آب نظامی کمری در ابعاد 21 در 11 سانتی متر که جنس آن از پلاستیک فشرده می‌باشد. جنس جلد آن از برزنت است که قابلیت باز و بسته شدن نیز دارد. ظرفیت این قمقمه یک لیتر است.
 • مین والمری
  9,500 تومان موجود
  ماکت مین والمری از پلاستک ساخته شده و ابعادی به بزرگی 10 در 20 سانتی متر دارد. همچنین لازم به ذکر است که همه ی اجزای آن قابل باز و بسته شدن است. این محصول را می‌توان در دکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا در روزهای بزرگداشت دفاع مقدس به عنوان یک نشانه تاثیر گذار استفاده کرد. 
 • فشنگ 120میلی متری
  6,500 تومان موجود
  فشنگ 120 میلی متری پلاستکی در ابعاد 12 در 3 سانتی متر که بسیار مناسب استفاده دردکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا روزهای بزرگداشت دفاع مقدس است که می‌توان از آن به عنوان نشانه ای تاثیر گذار استفاده کرد.
 • ماکت نارنجک
  7,500 تومان موجود
  این ماکت نارنجک، جنسی از پلاستیک دارد و تنها حلقه ضامن آن فلزی است. این محصول را می‌توان در دکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا ایام بزرگ داشت دفاع مقدس، به  عنوان نشانه ای تاثیر گذار و یادآور رشادت شهدا  و رزمندگان استفاده کرد.
 • ماکت بی سیم جنگی (پی آر سی)
  145,000 تومان موجود
  این ماکت بی سیم جنگی، شکل و اندازه ای مشابه بی سیم واقعی دارد. کاربرد آن تزئینی است و میتوان آن را درمراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا ایام  مرتبط بادفاع مقدس، به عنوان نشانه ای تاثیرگذار و یاد آور رشادت شهدا و رزمندگان استفاده کرد. این محصول همچنین دارای پوشش کوله پشتی برای حمل می‌باشد.
 • ماکت مین ضد تانک و خودرو
  19,500 تومان موجود
  ماکت پلاستیکی مین ضدتانک که در ابعاد ۲۴ در ۱۲ سانتی متر ساخته شده است. از ویژگی های این ماکت این است که تمامی اجزای آن، قابل باز و بسته شدن است و می‌توان از آن در دکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا روزهای بزرگداشت دفاع مقدس استفاده کرد.
 • ماکت خمپاره ۶۰
  32,000 تومان موجود
  این محصول با نام ماکت خمپاره ۶۰، در ابعاد ۶ در ۳۰ سانتی متر تولید شده است. این محصول با پلاستیک فشرده  پر شده، بنابراین به راحتی می‎ایستد و نمی‌افتد. این محصول را می‌توان برای دکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا روزهای بزرگداشت دفاع مقدس استفاده کرد.
 • ماکت گلوله دوشکا
  7,500 تومان موجود
  ماکت گلوله دوشکا در ابعاد ۱۵ در ۲ سانتی متر تولید شده و از پلاستیک فشرده شده ساخته شده است. این محصول مقاومت زیادی در برابر خم شدن دارد.این محصول را می‌توان در دکور مراسمات یادواره شهدا، هفته بسیج یا روزهای بزرگداشت دفاع مقدس استفاده کرد.
 • جاکلیدی فشنگ
  5,500 تومان موجود
  جا کلیدی فشنگ، محصولی زیبا و هدیه ای خاطره انگیز است که در ابعاد ۱ در ۷ سانتی متر از پلاستیک ساخته شده است. حلقه های جاکلیدی فلزی و ماندگاری قابل قبولی دارد.
 • جاکلیدی خمپاره
  5,500 تومان موجود
  جا کلیدی زیبا در ابعاد ۱ در ۷ سانتی متر، که نشانه ای از خمپاره است. جنس آن از پلاستیک فشرده است که مقاومت زیادی هم در برابر خم شدن دارد. یک هدیه خاطر انگیز و یک همراه ماندگار.
نمایش 1 - 12 از 27 آیتم

جبهه و جنگ 

خرید اینترنتی محصولات دکوری و تزئینی جبهه و جنگ شامل انوان مین و نارنجم، قمقمه آب، فشنگ و...

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!