• کتیبه شهدا
  کتیبه شهدا

  این شاخه شامل انواع کتیبه ها با تصاویر شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم خواهد بود.

 • کتیبه شخصیت ها
  کتیبه شخصیت ها

  این شاخه شامل کتیبه شخصیت های به نام همانند شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و تصاویر امام و رهبری موجود می باشد.

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 48 آیتم
 • بیرق گل گلی طرح علی ولی الله...
  74,800 تومان 88,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. این محصول برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «علی ولی...
 • بیرق حرارت طرح (یا قمر بنی هاشم)...
  79,200 تومان 88,000 تومان موجود نیست
  ارزان شد!
  بیرق حرارت طرح یا قمر بنی هاشم در ابعاد 150* 75 سانتی متر. در چاپ این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با سیلک دستی می باشد.
 • بیرق خانگی یا عباس
  28,000 تومان موجود نیست
  طراحی بیرق خانگی یا عباس، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سابلیمیشن می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه مخمل بوده و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 50*35 سانتیمتر می‌باشد.
 • بیرق اسلیمی طرح چهار سلام پارچه...
  84,600 تومان 94,000 تومان موجود نیست
  ارزان شد!
  طراحی بیرق اسلیمی طرح چهار سلام، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 200*75 سانتیمتر می‌باشد.
 • کتیبه خانگی مخمل طرح این خانه...
  26,600 تومان 28,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  کتیبه خانگی مخمل طرح این خانه عزادار حسین است، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه سابلیمیشن می باشد. جنس اصلی این کتیبه مخمل  است و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده. اندازه این بیرق نیز 50*25 سانتیمتر است.
 • بیرق طرح فرش یا علی اصغر(ع)
  52,700 تومان 62,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بیرق مخمل طرح فرش یا علی اصغر(ع) در ابعاد 150 * 50 سانتیمتر. در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها یا درب آپارتمان ها.
 • بیرق طرح فرش یا اباعبدالله (ع) مشکی
  74,800 تومان 88,000 تومان موجود نیست
  ارزان شد!
  بیرق مخمل طرح فرش یا اباعبدالله(ع) در ابعاد 150 * 75 سانتیمتر. در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها یا درب آپارتمان ها است.
 • بیرق اشک طرح یا حسین پارچه کج راه
  48,000 تومان موجود نیست
  بیرق اشک طرح یا حسین. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن به صورت سابلیمیشن می‌باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه کج راه بوده و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 75*75 سانتیمتر می‌باشد.
 • بیرق نقش گلیم طرح قمر بنی هاشم...
  88,000 تومان موجود نیست
  بیرق نقش گلیم طرح قمر بنی هاشم در ابعاد 150 * 75 سانتی متر. در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود. همچنین این بیرق با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک روی پارچه کج راه چاپ شده است که برای دکور هیئت یا درب آپارتمان‌ها بسیار مناسب است.
 • بیرق مخمل غدیر خط کوفی
  76,000 تومان موجود
  بیرق غدیر طرح «خط کوفی»، به اسماء متبرکۀ «الله»، «محمد» و «علی» به‌خط کوفی مزین  شده‌است. این بیرق به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل تولید شده‌ است. ابعاد این بیرق ۱۵۰×۵۰ سانتی‌متر است.
 • بیرق مخمل علی ولی الله
  88,000 تومان موجود
  بیرق اسلیمی به خط استاد روح‌الله ابوالفضلی که در میان آن عبارت «علی ولی الله» و بالای آن حدیث پیامبر به نقل از ابن عباس آمده که فرمودند: «لَوِ اجْتَمَعَ النّاسٌ عَلی حُبِّ عَلِی بْنِ أبی طالِبٍ لَما خَلَقَ اللهُ عَزَّوَجَلَّ النّارَ؛ اگر مردم بر محبت علی بن ابی‌طالب اتفاق داشتند خدا بزرگ آتش دوزخ را نمی‌آفرید». این...
 • بیرق طرح فرش یا زینب کبری
  52,700 تومان 62,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بیرق مخمل طرح فرش یا زینب کبری در ابعاد 150 * 50 سانتیمتر. در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها و درب آپارتمان ها.
نمایش 1 - 12 از 48 آیتم

تریکو 

تنوعی گسترده از بیرق، پرچم و کتیبه در طرح و اندازه با پارچه تریکو

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!