شرکت در پویش یک خشت در بهشت

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02...
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سورمه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ سورمه ای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02...
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 فیروزه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزهای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02 قهوه ای
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 قهوه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ قهوه ای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سبز
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سبز؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ سبز، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

تابلو TF02 

محصولات شامل انواع تابلو معرق کاری شده و لیزری در ابعاد گوناگون و طرح های مختلف به همراه قاب نفیس و چرم با موضوع چهارقل

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!