شرکت در پویش یک خشت در بهشت

 • تابلو TF02
  تابلو TF02

  محصولات شامل انواع تابلو معرق کاری شده و لیزری در ابعاد گوناگون و طرح های مختلف به همراه قاب نفیس و چرم با موضوع چهارقل

 • تابلو خاتم
  تابلو خاتم

  محصولات شامل انواع تابلو معرق کاری شده و لیزری در ابعاد 25*25 سانتی متر و طرح های متنوع مذهبی همراه قاب نفیس و چرم

 • تابلو معرق زمرد
  تابلو معرق زمرد

  محصولات شامل انواع تابلو معرق کاری شده و لیزری در ابعاد 25*25 سانتی متر و طرح های متنوع مذهبی همراه قاب نفیس و چرم

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
 • تابلو معرق طرح خاتم الحمدلله مدل...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم الحمدلله مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش الحمدلله را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم محمد رسول...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم محمد رسول الله مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش محمد رسول الله را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم یا اباصالح...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم یا اباصالح المهدی مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش یا اباصالح المهدی را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم ماشاء الله...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم ماشاء الله مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش ماشاء الله را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم یا علی بن...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم یا علی بن موسی الرضا مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش یا علی بن موسی الرضا را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم الله مدل TA05
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم الله مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش الله را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق طرح خاتم بسم الله...
  105,000 تومان موجود
  تابلو معرق طرح خاتم بسم الله الرحمن الرحیم مدل TA05؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزه ای، نقش بسم الله الرحمن الرحیم را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در فریم قاب PVC برجسته ارائه میشود. ابعاد این تابلو با قاب آن 25*25 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02...
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سورمه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ سورمه ای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02...
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 فیروزه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ فیروزهای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02 قهوه ای
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 قهوه ای؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ قهوه ای، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
 • تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سبز
  400,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل مدل TF02 سبز؛ یک تابلو نفیس و بسیار ارزشمند که با دقت بسیار شگفت آوری برش خورده و در بستری چرمی به رنگ سبز، نقش چهار قل را به صورت اسلیمی نقش زده است. این تابلو در سه فریم قاب PVC مختلف ارائه میشود که میتوانید انتخاب کنید. ابعاد این تابلو با قاب آن 70*35 سانتی متر میباشد.
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

تابلو معرق کاری  

محصولات شامل انواع تابلو معرق کاری شده و لیزری در ابعاد گوناگون و طرح های مختلف ب همراه قاب نفیس و چرم

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!