انگشتر کوارتز دودی اصل فنسی تراش

زمان ساخت محصول : 7 روز کاری

انگشتر کوارتز دودی اصل فنسی تراش، رکاب انگشتر از نقره 925 عیار و کاملا دست‌ساز بوده و دارای ضخامت و کیفیت بالایی می‌باشد، انگشتر انتخابی شما قابل سایز بوده و شما می‌توانید از منوی زیر، سایز رکاب خود را انتخاب نمایید.

جزییات بیشتر

528,000 تومان

- +

ساخت ایران

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
مشاوره خرید
60 امتیاز با خرید این کالا
 
بررسی تخصصی

کوارتز

کوارتز بعد از فلدسپات، دومین ماده کانی فراوان پوسته زمین است. کوارتز از شبکه پیوسته SiO۴ تشکیل شده، به گونه‌ای که هر اتم اکسیژن بین دو چهار وجهی قرار گرفته است. بنابراین فرمول عمومی کوارتز SiO۲ می‌باشد. بلورهای کوارتز در شکل‌های مختلف یافت می‌شوند و برخی از آنها به عنوان جواهر استفاده می‌شوند.

کوارتز سنگی خوش رنگ و جذاب است. در کتب علمی مختلف برای کوارتز خواص درمانی فراوانی ذکر شده و از کوارتز در بحث سنگ درمانی بسیار استفاده می شود.

این نام برای سنگ‌های شفاف و بی‌رنگ خانواده کوارتز استفاده می‌شود و توسط کوهنوردان یونان قدیم کشف شد که تصور می‌شد یخی است که هیچ‌گاه آب نمی‌شود. این سنگ را با نام کریستال کوارتز یا دُرّ می‌شناسند.
این نوع رنگ از خانواده کوارتز اغلب به صورت صفحه‌دار و یا به صورت کروی برش می‌خورند. نوع برش خورده آن به دلیل بی‌رنگی طبیعی، پاکی و سختی خوب می‌تواند به عنوان شبه الماس مورد استفاده قرار گیرد.

کوارتز یا دُرّ کوهی، در رنگ‌های صورتی، آبی روشن، سرخ رنگ، سیاه دودی، سفید شیری یافت می‌شود.

نوع صورتی کواترز (رز کوارتز) معروف به سنگ عشق‌ورزی است.

کوارتز سنگی مقاوم ولی تُرد و شکننده است.

سنگ‌های کوارتز از انسان در برابر نیروهای منفی حمایت می‌کند و باعث رشد معنوی و آرامش در فرد می‌شود. طریقه استفاده از این سنگ بدین صورت است که شما می‌توانید آن را همیشه به همراه داشته باشید تا انرژی‌های مثبت به شما منتقل شود.

بازتاب این سنگ در برابر بیماری‌های سرطانی نقش مهمی را ایفا می‌کند.

کوارتز خالص به هر رنگی که باشد بر روی همۀ سطوح موجود زنده مؤثر است و اطلاعات را همچون کامپیوتری طبیعی ذخیره می‌کند، این کریستال‌ها شبیه کتابخانه‌ای معنوی هستند که در انتظار خوانده شدن هستند.

به تمرکز و یادآوری مطالب فراگرفته شده کمک می‌کند.

کوارتز به دلیل شکل مارپیچی کریستالش، قوی‌ترین و تطبیق پذیرترین سنگ شفا ده روی زمین است و برای همه نوع بیماری استفاده می‌شود. سیستم ایمنی را تحریک کرده و تعادل ایجاد می‌کند و انرژی را تا بالاترین حد ممکن افزایش می‌دهد و به حالت قبل از بیماری برمی‌گرداند، اندام‌ها و اعضای ظریف را تقویت و پاکسازی می‌کند و به عنوان پاک کننده روح، ابعاد فیزیکی را با روح مرتبط می‌کند.

کوارتز به طور ویژه برای درمان خستگی مزمن، ورم مفاصل، صدمات استخوانی، افسردگی و درد عضله مؤثر است.

حذف مواد سمی از بدن و تنظیم عملکرد غدد فوق کلیوی.

تنظیم تمام مایعات بدن.

مقابله با بیش فعالی.

مورد استفاده در مراسم جادوگری به عنوان سنگ پایه.

جلوگیری از عقیمی در مردان.

در طول مدیتشین باعث بالا رفتن سطوح مکاشفه می‌شود.

ارتباط با ضمیر ناخودآگاه را آسان‌تر می‌سازد.

کانی شناسی کوارتز

ضریب شکست: ۱/۵۴۴-۱/۵۵۳

سیستم کریستالی: هگزاگونال

شفافیت: شفاف تا کدر

فلورسنسی: ضعیف تا بی‌اثر

وزن مخصوص: ۲/۶۶

کوآرتز سنگ گمراه کننده‌ای است؛ چرا که گونه‌های بسیار متنوعی را در بر می‌گیرد که تصور می‌شود، کوارتز نیستند، اما در حقیقت نوعی کوارتزند. همچنین درون خانواده کوارتز سنگ‌های دیگری وجود دارند که طبقه‌بندی جداگانه‌ای دارند.

درجه سختی کوارتز ۷ و ساختار کریستالی آن سه گوش است.

طریقه نگهداری و شارژ کوارتز

برای شارژ سنگ کوارتز آن را یک بار در ماه شسته و به مدت ۳ ساعت در برابر نور خورشید قرار دهید تا انرژی مجدد خود را به دست آورد.

انگشتر

انگشتر جزء لوازم زینتی محسوب می‌شود و مورد استفاده مردان و زنان قرار می‌گیرد. آنطور که از شواهد پیداست، انگشتر تاریخچه‌ای کهن دارد که حتی در تاریخ اسلام نیز توانسته است خودنمایی کند و به یک جزء مهم تبدیل گردد. انگشتر یا حلقۀ دست نواری اغلب از جنس فلز است و معمولاً به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد.

انگشتر یکی از نمادین‌ترین جواهرآلات است؛ زیرا بعضی از انگشتر‌ها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشتر‌ها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر و اجداد آن‌ها به ارث رسیده است و بعضی به خاطر قداست و خاصیتی که دارند مورد استفاده اشخاص قرار می‌گیرد.

تاریخچه انگشتر

انگشتر پیشینه‌ای نامعلوم دارد و به طور قطع مشخص نیست از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته است، اما شواهد نشان می‌دهد که انگشتر از مصر باستان، در پی تکامل «مُهر» سرچشمه گرفته باشد؛ چون مُهر‌ها نشانه قدرت بودند، افرادی که مُهر‌های برجسته و انگشتر خاتم «مُهر» داشتند، به عنوان اشخاص قدرتمند و بانفوذ، مورد احترام مردم قرار می‌گرفتند.

مقامات بالای حکومت نیز با اعطای انگشترشان به نماینده‌هایشان، برای اجرای فرامینشان، اختیار تام می‌دادند که در تورات نیز به نمونه‌ای از این عمل، اشاره شده است: «سپس فراهه، انگشترش را درآورد و به جوزف داد». به احتمال زیاد، تغییر و تحوّل انگشتر خاتم و تبدیل شدن آن به یکی از آلات زینتی نیز در مصر باستانْ رخ داده است.

انگشتر در اسلام

حلقه‌ای از طلا یا نقره است که معمولا سنگی قیمتی بر آن جای دارد و در یکی از انگشتان قرار می‌گیرد.

پیروان هر کیش و مذهبی برای خود نشانه‌ای دارند که با آن شناخته می‌شوند؛ چنانکه مسیحیان صلیب و هندو‌ها و بوداییان خال سرخ در پیشانی و مو‌های مخصوص دارند، اهل ایمان نیز با علاماتی شناخته می‌شوند که یکی از آنها، انگشتر به دست راست کردن است. امام حسن عسکری علیه‌السلام می‌فرماید: «نشانه‌های مومن، پنج چیز است: پنجاه و یک رکعت نماز گزاردن، زیارت اربعین، انگشتر به دست راست کردن، جبین را در سجده بر خاک نهادن و خواندن «بسم الله الرحمن الرحیم» با صدای بلند.»

در فضیلت انگشتر به دست کردن و آداب آن

 مؤکّد است مردان و زنان، انگشتر در دست راست کنند.

در بعضى احادیث سفارش شده که در دست چپ کنند، امّا اگر نقش شریفى یا نگین شریفى داشته باشد، باید در وقت استنجا بیرون آورد.

از سلمان فارسى رضى‌اللّه‌عنه نقل است که پیامبر به امام علی علیه‌السّلام فرمود: «یا على، انگشتر در دست راست بکن تا از مقرّبان باشى.» عرض کرد که: «یا رسول اللّه مقرّبان کدامند؟» فرمود: «جبرئیل و میکائیل.» پرسیدند که «چه انگشتری در دست کنم؟» فرمود: «عقیق سرخ، به درستی که آن اقرار کرده است براى خدا به یگانگى و براى من، پیغمبرى و براى تو یا على به آنکه وصىّ منى و براى فرزندان تو به امامت و براى دوستان تو به بهشت و براى شیعیان فرزندان تو به جنّت الفردوس.»

از حضرت علی علیه‌السّلام منقول است که حضرت جبرئیل به پیامبر فرمود: «هرکه انگشتر در دست راست کند و قصدش سنّت و متابعت تو باشد و ببینم او را که در قیامت متحیّر مانده است، دستش را بگیرم و به تو و به حضرت علی علیه‌السّلام برسانم.»

جنس انگشتر

سنّت است که انگشتر از نقره باشد و مردان را انگشتر طلا در دست کردن، حرام است.

انگشترهاى نامناسب

  • در کتاب کافی آمده است كه پیامبر به حضرت على عليه‌السلام فرمود: «انگشتر طلا در دست نكن كه زينت تو در آخرت است».
 
جزئیات فنی
ساخت کشورایران
برندفروشگاه محصولات و مصنوعات فرهنگی ربیع
تولید کنندهفروشگاه اینترنتی ربیع
مدل رکابرکاب نقره
عیار925 عیار
 
گارانتی محصولات و اطمینان شما

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

 
آموزش خرید محصول
امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .
 
نظرات (0)

قطعۀ گمشده زندگی امروز!