کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 20 آیتم
 • حرز کودک نی نی بان
  7,000 تومان محصولات موجود با گزینه های مختلف
  محصولات موجود با گزینه های مختلف
  حرز کودک نی نی بان، یک بالشت کوچک با رویه مخملی است، که در آن دعای حرز امام جواد علیه السلام، آیت الکرسی و تربت مقدس کربلای اباعبدالله الحسین علیه السلام به کار رفته است. با توجه به محتویات این محصول، استفاده از آن، طبق آموزه های آیینی شیعی، برای دفع بلا و چشم زخم و بیماری ها از فرزندان دلبند شما مفید خواهد بود و می توانید از آن در کنار...
 • حرز فاطمه زهرا (س) روی پوست آهو
  168,000 تومان 210,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز فاطمه زهرا (س) روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز 14 معصوم روی پوست آهو
  212,000 تومان 265,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز 14 معصوم روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای مهره مار روی پوست آهو
  148,000 تومان 185,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای مهره مار روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز امام علی (ع) روی پوست آهو
  235,000 تومان موجود
  حرز امام علی (ع) روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای گشایش کار روی پوست آهو
  212,000 تومان 265,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای گشایش کار روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای باطل السحر روی پوست آهو
  220,000 تومان 275,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای باطل السحر روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای جوشن کبیر روی پوست آهو
  292,000 تومان 365,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای جوشن کبیر روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز امام جواد علیه السلام روی...
  204,000 تومان 255,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز کاغذی امام جواد علیه السلام
  10,000 تومان موجود
  حرز کاغذی امام جواد علیه السلام؛ این حرز روی کاغذ معمولی نوشته شده است و داخل یک پارچه سبز پنهان است. هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است.
 • انگشتر حرز طلسم مهر و محبت مربعی
  309,000 تومان موجود
  انگشتر حرز امام جواد و طلسم مهر و محبت مربعی، رکاب انگشتر از نقره 925 عیار بوده و کاملا دست ساز بوده و دارای ضخامت و کیفیت بالایی می‌باشد، انگشتر انتخابی شما قابل سایز می‌باشد و شما می‌توانید از منوی زیر، سایز رکاب خود را انتخاب نمایید.
 • انگشتر حرز امام جواد سفارشی...
  900,000 تومان موجود
  انگشتر حرز امام جواد سفارشی سنگین کامل روی پوست آهو و تربت امام حسین(ع)، رکاب انگشتر از نقره 925 عیار و کاملا دست ساز بوده و دارای ضخامت و کیفیت بالایی می‌باشد، انگشتر انتخابی شما قابل سایز می‌باشد و شما می‌توانید از منوی زیر، سایز رکاب خود را انتخاب نمایید.
نمایش 1 - 12 از 20 آیتم

انواع حرز و دعا 

انواع حرز و دعا های مشهور جهت دفع بلا و گشایش کارها و گسترش روزی

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!