کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

اصحاب اخرالزمانی امام حسین

22775

در کتاب اصحاب اخرالزمانی امام حسین، لحظات بکر و ناب و تابناکی وجود دارد که عمیقا روح و دل آدمی را به لرزه می اندازد و گاه اشک از دیدگانش جاری می سازد. لحظاتی که می توان در آنها، مثال های بارزی از رشادت، مظلومیت و معصومیت و فداکاری و عشق و ایمان و اعتقاد و بندگی را دید و نوشید: «آخرین باری که آمده بود مرخصی، گفت: اسم تیپ ما رو گذاشتند امام حسین... گفت: چون اسم تیپ ما امام حسینِ، دوست دارم...
موجود است
80,000 ریال
تخفیف 15% درصد
68,000 ریال

کتاب اصحاب آخر الزمانی امام حسین (علیه السلام)، چهل و پنج حکایت عاشقانه از ارادت شهدای والامقام به سید و سالار شهیدان حسین بن علی (علیهما السلام) است که گاه در کلام، گاه در رفتار و گاه در دست نوشته های آنان متبلور شده است. آزادسازی کربلا و زیارت قبر شش گوشه امام حسین (علیه السلام) از اهداف و آرزوهایی بود که شهیدان در طول هشت سال جنگ تحمیلی، همیشه از آن به عنوان یک آرمان یاد می کردند. مثالی از این دست، قسمتی از نامه شهید «اسماعیل کتابی» است که در منطقه عملیاتی «جزیره مجنون» خطاب به یکی از بستگانش نوشته است. در این دست نوشته آمده است: «ناراحت من نباشید، من حالم خوب است. راستی رضا، ما چند نفر هستیم که به امام حسین(علیه السلام) قول دادیم وقتی کربلا را گرفتیم بغل درِ صحن اباعبدالله (علیه السلام) یک قهوه خانه صلواتی درست کنیم و قند و چاییش پای خود امام حسین (علیه السلام). خوب دیگر عرضی ندارم و دیگر سرتان را درد نمی آورم. دیدار در کربلا خداحافظ!. حالا هر وقت راهی دیار جنون شدی و نگاهت به گنبد طلای حضرت امام حسین بن علی(علیهما السلام افتاد، به یاد شهیدانی باش که جانشان را در راه آزادی کربلا و زیارت شش گوشه سیدالشهدا (علیه السلام) فدا کردند... و به یاد اسماعیل که قربانی راه حسین علیه السلام شد». در قسمت دیگری از کتاب، سخنی از شهید برونسی آمده که به این شرح است::«اسلحه و وسیله درست است که باید باشد، ولی آن شخصی که می خواهد ماشه آر.پی.جی را فشار بدهد، باید قلبش از عشق حسین بن علی (علیهما السلام) پر شده باشد، وگرنه نمی تواند جلوی تانک های پیشرفته دشمن رو بند بیاره». انگار این جمله برای امروز گفته شده، برای من و تو. مایی که امروز در خط مقدم مقاومت ایستاده ایم. آری عشق به امام حسین(علیه السلام) گوهری است که در میدان جنگ باید از آن لبریز باشی. حالا فرقی ندارد که در میدان نبرد اسلحه به دست گرفته باشی یا در کارزار تهاجم فرهنگی عَلَمِ اسلام را برافراشته باشی.

سایز : خشتی
نویسنده : مهدی قربانی
انتشارات : مشق
شابک : 978-600-5795-33-2
شمارگان : 3000
موضوع : خاطرات شهدا
شماره کتاب شناسی ملی : 2931222

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .